• Dostawa

Koszt i rodzaj dostawy 

Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD, InPost, Paczkomatów InPost, DHL.
Do wyboru jest możliwość opłacenia paczki przelewem, płatność online lub dostawa "za pobraniem". Koszt przesyłki zależny jest od wagi paczki. System wylicza koszt indywidualnie dla każdego zamówienia. 

Do wyboru macie Państwo możliwość opłacenia paczki przelewem lub płatności on-line.

Przelew elektroniczny:

JOLANTA HOŁYST-KWAŚNY
TWORKOWA 122
32-863 TYMOWA


PLN: 65 1090 1838 0000 0001 5310 9123
BANK SANTANDER

W przypadku lekkich ale wykraczających poza dopuszczone gabaryty dla paczkomatów przesyłek (np. suszarki do prania) zastrzegamy sobie możliwość zmiany formę dostawy na kuriera i doliczenie różnicy w koszcie wysyłki.

 

Produkty pakowane są dodatkowo w kartony lub koperty bąbelkowe i o ile wymaga tego specyfika towaru zabezpieczane są dodatkowo folią pęcherzykową.

Dane do przelewu otrzymujecie Państwo w mailu potwierdzającym zamówienie.

Termin wysyłki 1 dzień roboczy od momentu złożenia zamówienia.

Zamówienia złożone i opłacone do godziny 12stej wysyłamy zazwyczaj tego samego dnia. Mogą sporadycznie zdarzyć się opóźnienia spowodowane chwilowym brakiem towaru w magazynie. Wtedy informujemy o tym klienta drogą mailową lub telefoniczną.

Podczas odbioru przesyłki należy sprawdzić jej stan techniczny z zewnątrz (opakowanie). W wypadku jakichkolwiek wątpliwości lub stwierdzenia uszkodzenia prosimy o sporządzenie odpowiedniego protokołu szkody. W przypadku stwierdzenia widocznych uszkodzeń mechanicznych można odmówić przyjęcia towaru

Dla zamówień oplaconych i przekraczających wartość 200zł,koszty wysyłki nie są naliczane.

Darmowa dostawa nie dotyczy: przedmiotów wielkogabarytowych oraz  zamówień, które wysyłane są poza teren Polski.

Sklep nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie towaru lub opóźnienie w dostawie spowodowane błędnym lub niedokładnym adresem podanym przez Klienta oraz za opóźnienia wynikające z przyczyn leżących po stronie dostawcy.