• Dostawa

Koszt i rodzaj dostawy 

Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD, InPost, Paczkomatów InPost, DHL.
Do wyboru jest możliwość opłacenia paczki przelewem, płatność online lub dostawa "za pobraniem". Koszt przesyłki zależny jest od wagi paczki. System wylicza koszt indywidualnie dla każdego zamówienia. 

Do wyboru macie Państwo możliwość opłacenia paczki przelewem lub płatności on-line.

Przy zamówieniach przekraczających 80kg zalecamy wysyłkę na palecie.

Termin dostawy 1 dzień roboczy od momentu złożenia zamówienia.

W przypadku lekkich ale wykraczających poza dopuszczone gabaryty dla paczkomatów przesyłek (np. suszarki do prania) zastrzegamy sobie możliwość zmiany formę dostawy na kuriera i doliczenie różnicy w koszcie wysyłki.

 

Produkty pakowane są dodatkowo w kartony lub koperty bąbelkowe i o ile wymaga tego specyfika towaru zabezpieczane są dodatkowo folią pęcherzykową.

Dane do przelewu otrzymujecie Państwo w mailu potwierdzającym zamówienie.

Zamówienia złożone i opłacone do godziny 12stej wysyłamy zazwyczaj tego samego dnia. Mogą sporadycznie zdarzyć się opóźnienia spowodowane chwilowym brakiem towaru w magazynie. Wtedy informujemy o tym klienta drogą mailową lub telefoniczną.

Podczas odbioru przesyłki należy sprawdzić jej stan techniczny z zewnątrz (opakowanie). W wypadku jakichkolwiek wątpliwości lub stwierdzenia uszkodzenia prosimy o sporządzenie odpowiedniego protokołu szkody. W przypadku stwierdzenia widocznych uszkodzeń mechanicznych można odmówić przyjęcia towaru