• O nas

Witaj w Yolli - sklepie internetowym, w którym energia, pasja i naturalne piękno drewna łączą się, tworząc magiczne produkty dla Ciebie. Jesteśmy Jola i Grzegorz, małżeństwo, które postanowiło podzielić się swoją miłością do drewna z całym światem.

Sklep Yolli powstał, gdy Grzegorz odkrył pasję do tworzenia z drewna. Jego pasja i umiejętności przyciągnęły moją uwagę, i tak razem stworzyliśmy nasz mały drewniany świat. Moje imię jest powiązane z nazwą sklepu, co sprawia, że każdy zakup staje się dla mnie osobistym doświadczeniem. To jakbyś dołączył do naszego małego drewnianego świata.

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór produktów wykonanych z drewna, które odzwierciedlają naszą miłość do natury. Większość z nich pochodzi od lokalnych producentów, którzy dzielą naszą pasję do drewna. Każdy nasz wybór jest przemyślany i dokładnie wyselekcjonowany, aby zapewnić Ci produkty najwyższej jakości.

W naszej kolekcji znajdziesz niezwykłe wieszaki, które będą dopełnieniem Twojej garderoby, skrzyneczki idealne na przechowywanie skarbów i pudełeczka, które pomogą Ci utrzymać porządek w każdym miejscu. Wszystkie nasze produkty są starannie wykonane, z dbałością o detale i z wykorzystaniem tradycyjnych metod, które podkreślają naturalne piękno drewna.

Nie tylko sprzedajemy produkty, ale również oferujemy kompleksową obsługę klienta. Jako twarz Yolli zajmuję się wszelkimi kwestiami związanych z zamówieniami, pytaniami czy sugestiami. Moje doświadczenie i zaangażowanie gwarantują, że Twoje zakupy będą nie tylko łatwe, ale także przyjemne.

Natomiast Grzegorz jest mózgiem operacji. To on tworzy niezwykłe projekty i realizuje nasze pomysły. Jego zdolności rzemieślnicze i wizja sprawiają, że każdy produkt jest unikalny i posiada duszę. Jesteśmy zgranym zespołem, który tworzy magiczne przedmioty dla Ciebie.

Poza pracą w sklepie, kochamy spędzać czas na łonie natury. Wycieczki do lasu i zwiedzanie zamków to nasze ulubione sposoby na relaks i inspirację. To właśnie one dają nam energię i tworzą w naszych sercach pragnienie dzielenia się tym, co kochamy.

Zapraszamy do zakupów!


Dane firmy:

Jolanta Hołyst-Kwaśny Yolli

Tworkowa 122
32-863 Tymowa

poczta@yolli.pl

+48 667 265 572