Drewniane dekoracje do domu

Co czyni z budynku dom? To nie tylko kwestia mieszkania w danym miejscu – to także aranżacja, która w pełni oddaje naszego ducha. Jednocześnie stanowi azyl od spraw znajdujących się poza nim. Dlatego otaczamy się w nim m.in. kwiatami, ale i artykułami z naturalnych surowców, takich jak kamień czy drewno. Drewniane dekoracje domu zaś są bardzo popularną metodą na ozdobienie wnętrza. Dzięki nim zbliżamy się do natury – tego, czego w istocie nam na co dzień brakuje, a co niejednokrotnie jest nam najbliższe. Chcesz poznać wyjątkowe drewniane dekoracje? Zapoznaj się z naszymi propozycjami!

Drewniana półka modułowa – piękna i funkcjonalna

Wielu ludziom drewniane dekoracje do salonu kojarzą się głównie z drobiazgami ustawianymi na półkach. A co, jeśli ozdobą będzie sama półka? Wszak dekoracja może być nie tylko piękna, ale i funkcjonalna! Tak jest np. z dostępną w sklepie internetowym Yolli drewnianą półką modułową plaster miodu. Kilka takich elementów połączonych w jedną całość daje niesamowity efekt, a jednocześnie pozwala ułożyć na nich wiele różnych przedmiotów. Plaster miodu skrywający niewielką donicę z kwiatem? Czy efektowna półka na książki? To od Ciebie zależy!

Co więcej – takie drewniane dekoracje do pokoju mogą być w różny sposób ozdabiane. Możesz je np. pomalować na ulubiony kolor lub wykorzystać technikę Decoupage, która nada im wyjątkowego wyglądu. To doskonałe pole do popisu dla kreatywnych osób!

Kalendarz stojący drewniany

Choć większość ma kalendarze w telefonach komórkowych, zegarkach czy na komputerach – czasem dobrze zostawić za sobą elektronikę. Wieczny drewniany kalendarz stojący, pozostający aktualny bez względu na rok. Choć trzeba go codziennie „aktualizować”, to rekompensuje on to swoim estetycznym wykonaniem i naturalnością drewna. Niewielkie, acz stanowiące atrakcyjne detale kalendarze to drewniane dekoracje do domu, jakie świetnie będą się prezentować na komódce w salonie, sypialni czy np. na blacie kuchni.

Co więcej – są wysoce ekologiczne. Wszystko dlatego, że nasze drewniane dekoracje do salonu wykonano nie tylko ze sprawdzonych surowców, ale są też w stanie surowym. Bez farb czy lakierów, wydzielających szkodliwe substancje. To idealne drewniane dekoracje do pokoju – dziennego, jak i sypialni!

Drewniana szafka z wieszakiem

Dekorując dom, warto pamiętać nie tylko o głównych pomieszczeniach, ale i o przedpokoju. W końcu to on zaprasza i zachęca gości do wejścia głębiej, dlatego powinien prezentować się nienagannie. Drewniane dekoracje do domu pod postacią ozdobnych szafek z wieszakiem to znakomity sposób na udekorowanie ściany znajdującej się tuż przy wejściu do domu. Ponownie – to nie tylko piękna ozdoba, ale i funkcjonalne rozwiązanie.

Możesz na niej np. zawiesić kurtkę, ale i schować do środka klucze do domu czy wybranych pomieszczeń. W sprzedaży w sklepie online Yolli znajdziesz takie szafki w jasnych i ciemnych kolorach z różnymi ornamentami. Co powiesz na drzwiczki z estetycznym kwiatkiem? Albo kluczem?

Ramki z drewna

Urządzając swoje wnętrza, wybierając np. drewniane dekoracje do domu, myślimy nie tylko o tym, by w poszczególnych pomieszczeniach znalazło się wiele różnych drobiazgów. Chcemy się także otaczać wizerunkiem najbliższych osób. A czy są lepsze drewniane dekoracje do salonu, czy innego pomieszczenia od ramek na zdjęcia? Te niewielkie produkty, po umieszczeniu w nich fotografii, pozwalają wrócić do wielu szczęśliwych chwil. Każde zdjęcie bowiem stanowi element wspomnienia z różnych wydarzeń – zwykle tych, które warto było celebrować. Dostępne w naszej ofercie drewniane dekoracje do pokoju pozwolą Ci ustawić fotografie bliskich tam, gdzie chcesz. Piękna ornamentyka na mangowym drewnie będzie dodatkową ozdobą.

Poznaj świat drewnianych ozdób z Yolli!

Drewno pozwala nawiązać kontakt z naturą. Jego faktura, jak i unikatowe wzory świetnie się również komponują z najróżniejszymi aranżacjami wnętrz. M.in. dlatego drewniane dekoracje do domu cieszą się tak dużym zainteresowaniem. W ofercie sklepu internetowego Yolli masz szansę znaleźć mnóstwo takich ozdób, jakie pomogą Ci ożywić i ozdobić domową przestrzeń. To nie tylko ramki, szafki czy kalendarze, ale i szereg innych detali, które nadadzą wnętrzu charakteru. Przekonaj się o tym sam – sprawdź już teraz dostępny asortyment.